DST Güç Sistemleri 2023 yılında kurulmasına rağmen 2000 yılından beri ülkemizin elektrik/elektronik sektöründe faaliyette olup, kurulduğu günden bu yana temel prensibi; kaliteli üretim ve çözümler sunan bir şirkettir.

Sektörün öncü firmalardan biri olan DST Güç Sistemleri, adım adım her gün daha ileriye doğru gitmektedir.

DST Güç Sistemleri şu anda İstanbul konumlu olan firmamızda deneyimli personeliyle Kesintisiz güç kaynağı tamir ve bakımını profesyonel bir şekilde yaparak dışa bağımlılığını minimum seviyeye indirmiştir. DST Güç Sistemleri ürettiği ürünlerin dışında Kesintisiz Güç Kaynağı UPS, Akü, Batarya Çözümleri, Regülatör, Akım korumalı Priz ve IT Çözümleri sunmaktadır.

DST Güç Sistemleri APC Yetkili Servis ve Schneider Yetkili Servis, APC Scneider Türkiye bayisi ve çözüm ortağıdır. 

Firmamız kalite sürekliliği, müşteri memnuniyeti ve hizmet prensibinde olup hedeflerine daha çabuk uluşacağı inancındadır.

Misyonumuz

Günümüz ihtiyaçlarına uygun yüksek teknoloji,ye sahip, kullanıcı dostu ve uzun ömürlü ürünler sunmak, satış sonrası teknik destek hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz

Alanında, sektörün gelişimini ve değişen koşulları takip edip, güven ve kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kendini sürekli geliştirerek örnek firmalar arasında yer almaktır.

Tıkla Ara